Mobilní dětský kouteknebo také kompletnízázemí pro děti

I děti potřebují své zázemí. Dětské židle, stolky, sedací vaky, deskovky, hračky, deky, žíněnky… je toho hodně. Součástí našich služeb je tedy také možnost pronájmu mobilního dětského koutku pro Vaše ratolesti. Zahrada, hotel, svatba, prostory kanceláří – přizpůsobíme se všemu.

Posezení nejenpro nejmenší

Dětské posezení

Sada obsahuje 1 stolek a 4 židle. Na výběr máme plastovou nebo dřevěnou variantu. Sezení máme samozřejmě více, klidně až pro 30 dětí.

1 set / 380 Kč
Dětské sezení na pronájem

Sedací vaky

Sedací vaky máme k dispozici v zelené nebo černé barvě. Posedí si na něm jak menší, tak větší děti a skvěle poslouží také rodičům.

1 vak / 320 Kč
Dětské sezení a sedací vak na pronájem

"Velké" posezení

K dispozici máme také posezení pro rodiče. Pivní set, kavárenský set, plastové nebo dřevěné židle, bistro stolky…je toho hodně.

1 set / od 350 Kč
Zahradní posezení na pronájem

Menší skákací hradyna domanylonové

Pokud plánujete menší narozeninovou oslavu na zahradě rodinného domu, budou dostačující nylonové skákací hrady. Jsou určené pro menší děti s váhou 1 skokana do 20 – 25 kg. Doporučený věk 1 dítěte je maximálně 6 let.

Skákací hrad
11 m2

Malý skákací hrad o rozměrech 2,75 m x 3,75 m doplněný skluzavkou. 

1 akce / 2300 Kč
Malý skákací hrad pro děti na pronájem

Skákací hrad
20 m2

O něco větší skákací hrad o rozměrech 4 m x 5 m doplněný skluzavkou.

1 akce / 2600 Kč
Skákací hrad pro děti na pronájem

Skákací hrad
24 m2

Skákací hrad s prolézačkami, boxovacím pytlem a skluzavkou o rozměrech 4 m x 6 m.

1 den / 2600 Kč

Lepší skákací hradyz řady PROFIz PVC materiálu

Pokud plánujete větší oslavu, firemní event, obecní den, svatbu…jednoduše potřebujete větší a pevnější hrad, určitě si vyberte z hradů PROFI, které jsou vyrobeny z PVC materiálu a vydrží toho hodně. Jsou určené také pro větší děti s váhou 1 skokana do 45 – 50 kg. Doporučený věk 1 dítěte je maximálně 10 let.

Skákací hrad
16 m2

Skákací hrad s boxovacím pytlem, skluzavkou a mini lezeckou stěnou.

1 akce / 3800 Kč

Skákací hrad
20 m2

Klasický skákací hrad ve tvaru obdélníku s volnou plochou na skákaní.

1 akce / 4000 Kč

Skákací hrad
24 m2

Skákací hrad ve tvaru krokodýla nebo Spidermana s boxovacím pytlem, lezeckou stěnou a skluzavkou.

1 akce / 5000 Kč

Informace ke skákacím hradům

Skákací hrady nevlastníme. Prioritně se věnujeme dětským animačním programům.

Rádi Vám ale jejich pronájem zprostředkujeme. Spolupracujeme s kluky z Happy-Hop.cz. Jejich ceny jsou na webu veřejné a možná Vám dává smysl si skákací hrad vypůjčit rovnou u nich. Je to v pořádku. Pokud si od nás objednáváte animační program, možná se Vám vyplatí objednat si skákací hrad přes nás.

Za příplatek 1000 Kč – 1500 Kč oproti cenám přímo u Happy-Hop.cz (v závislosti na velikosti hradu) máte od nás k dispozici servis v podobě – “nemusím nic řešit”. Jako bonus je ušetření nákladu za dopravu skákacího hradu, přivezeme ho společně s animačním programem.

A co když bude pršetnebo moc svítit sluníčko?

Nůžkový stan 3x3

Základní nůžkový stan s rozměry 3 m x 3 m se hodí jak na zahradu, tak na různé typy eventů. K dispozici máme bílou a černou variantu. Cena je včetně 4 zátěží. Pokud si přejete ke stanu bočnice, je potřeba přičíst 80 Kč / bočnici.

1 den / 1150 Kč
Nůžkový stan 3x3

Nůžkový stan 3x6

Větší nůžkový stan s rozměry 3 m x 6 m se hodí jak na zahradu, tak na různé typy eventů. K dispozici máme bílou a černou variantu. Cena je včetně 4 zátěží. Pokud si přejete ke stanu bočnice, je potřeba přičíst 80 Kč / bočnici.

1 den / 1500 Kč
Nůžkový stan 3x6

Slunečník

Slunečník poslouží jako pořádné stínidlo nad dětským posezením, sedacími vaky nebo dětským koutkem. K dispozici máme slunečník s průměrem 2,7 m nebo 3,7 m. Pronájem slunečníku využijete jak doma, tak na různých eventech. 

1 den / 600 resp. 850 Kč
Slunečník na pronájem

Nejlepší zábava je s našimi animátory!