K animačním programůmněkdy patří takézábavní atrakce

Něco menšího

K animačním programům jako například narozeninová oslava s animátory se skvěle hodí něco na co Vaše děti jen tak nezapomenou. Nabízíme také pronájem skákacího hradu, trampolíny nebo jiných menších zábavních atrakcí.

Skákací hrad

Skákací hrad pro děti na pronájem

Trampolína

Trampolína pro děti na pronájem

Profesionální nafukovací atrakce

Nabízíme také pronájem větších, profesionálních nafukovacích atrakcí a skákacích hradů. Tyhle atrakce se hodí spíše na různě typy eventů jako Den Dětí, Family Day, různá městské nebo obecní akce apod. Cenové rozmezí je 5500 Kč až 15 000 Kč, v závislosti od velikosti nafukovací atrakce.

Pirátska loď s poklady

Rozměry: 12 m x 5 m x 6,5 m

Atrakce “Pirátská loď s poklady” má velice zajímavý desing. Dvě skluzavky s výlezem uprostřed jsou pro originální pirátské dobrodružství doplněné v přední částí o velkou truhlu s pokladem, tajnou mapu království a vězení. Skluzavka na pravé straně lodě je pro menší děti. Větší, levá skluzavka s tématem pirátského hradu a děla je určena pro větší děti.

Tygr

Rozměry: 7 m x 5 m x 4 m

Nafukovací atrakce “Tygr” upoutá již na první pohled, je to přece tygr! Pro děti jsou připraveni tygří ústa, které se otevírají pomoci speciální technologie. Uvnitř atrakce čeká na děti množství drobných her. Samozřejmostí je malá skluzavka a vylez v zadní částí.

Formule

Rozměry: 8 m x 4,5 m x 4 m

Nafukovací atrakce “Formule” je velice netradiční ale o to více mezi dětmi oblíbená. Kdo by přece nechtěl skákat ve formuli? Formule nabízí dětem jednu skluzavku, ale o to více místa na nezapomenutelné fotky za její volantem.

Pejsek

Rozměry: 10 m x 4 m x 4 m

Nafukovací atrakce “Pejsek” je jedna z našich nejoblíbenějších. Dětem nabízí jednu širokou skluzavku, dostatek místa na skákání a šplhání. Celkový vzhled atrakce je velice vtipný a roztomilý.

Mickey a Minnie

Rozměry: 5 m x 4,5 m x 5 m

Mickey a Minnie jsou klasika. Tahle nafukovací atrakce nabízí dostatek místa pro 5 – 6 dětí, a to především ke skákaní. Atrakce je vhodná k dětským oslavám a menším eventům.

Mickey a Minnie

Rozměry: 5 m x 4,5 m x 5 m

Tohle provedení atrakce Mickey a Minnie se malinko liší od toho předchozího. Rozdíl je vzhledu přední částí a trocha jiného uspořádání vnitřku.

Tučňáci

Rozměry: 9 m x 6 m x 6 m

Nafukovací hrad “Tučňáci” je nabízí pro děti 2 skluzavky. Po skluzu čeká děti malý bazének, který je možné napustit vodou, kuličkami nebo také nechat prázdný. Pokud do bazénku napustíme vodu, je třeba počítat s tím, že celá atrakce bude více klouzat.

Bowling

Rozměry: 6 m x 7 m x 6 m

Bowling přináší dětem prostor ke skákání, schovávaní se za kuželkami nebo také malou skluzavku. Moc hezká atrakce, jak pro menší tak i pro větší děti.

Dort

Rozměry: 5 m x 4,5 m x 5 m

Tenhle dort sice není možné sníst ale to vůbec nevadí. Dětem přináší množství prostoru ke skákání a honění se. Výhodou je uzavíratelný vstup, který dětem zaručí bezpečnost.

Safari PARK

Rozměry: 6 m x 6 m x 6 m

Tahle atrakce je ideální volbou pro střední akce, protože poskytuje prostor pro skákání a blbnutí ale také jednu skluzavku. Pokud se děti nebojí žirafy, zebry nebo lva, rozhodně doporučujeme.

Pyramida

Rozměry: 6 m x 7 m x 5 m

Netradiční ale o to hezčí nafukovací atrakce ve tvaru pyramidy nabízí dětem množství prostoru ke skákání. Vevnitř atrakce se nachází různé totemy, na kterých dětí postupně objeví hieroglyfy, mumie nebo faraony.

Hafík

Rozměry: 4 m x 5 m x 2,5 m

Jednoduchá nafukovací atrakce, která poskytne dětem celkem 20 m2 ke skákání.

Nafukovací dráha a káry

Rozměry: 18 m x 10 m

Dráha a 2 káry (každá pro 2 osoby) poslouží jak rodičům tak i dětem.