Mikulášský animační program
KPMG - 6.12. a 7.12.

AnimationPoint - logo

Kdo jsme?

AnimationPoint funguje od roku 2014. Za tu dobu se toho stalo hodně a nás moc těší, že přední hráči v rámci českého cestovního ruchu přicházejí s požadavky o zabezpečení animačních programů právě za námi. Během letní sezóny 2023 bude pod našimi křídly v hotelech v zahraničí a Česku pracovat 140 šikovných animátorů a animátorek. Proč Vám to ale píšeme? 

Od roku 2020 jsme se naplno vrhli také na oblast mimo cestovní ruch a začali se věnovat eventům pro děti. Do eventů zapojujeme naše nejlepší animátory, kteří se v zahraničních hotelových resortech osvědčili, a to především v práci s dětmi.

Během roku 2022 se nám povedlo připravit více než 100 akcí pro děti, převážně dětských oslav, svatebních animačních programů, obecních a městských akcí, firemních akcí a také Mikulášských eventů.

Mrkněte na naši nabídku

Příprava zajímavého animačního programu

Náš office team je tvořen lidmi, kteří si animátorství v zahraničí nebo v ČR na vlastní kůži zkusili. Program tedy vytváříme na základě bohatých zkušeností z mezinárodní a české animace. Víme, co dětí baví a co ne. 

Program zvládneme v případě potřeby připravit také v anglickém jazyce. Jeden nebo více animátorů může v případě potřeby mluvit také německy nebo rusky.

Počítáme se 4 hodinovým programem během 2 dnů v Praze a Brně a 2 hodinovým programem během 2 dnů v Ostravě a Českých Budějovicích. Zdobení perníčků, malování na obličej, vánoční kreativní dílničky, Mikulášské soutěže a minidiskotéka pro děti. Náš animační program stojí za to!

Abychom ale udrželi naše Mikulášské tradice, do programu zvládneme zařadit také klasické Mikulášské básničky. 

Finální podobu programu s Vámi moc rádi probereme.

Příprava profesionálních animátorů

Animátory si školíme my. Před sezónou 2023 jsme si vyškolili během 6 víkendových školení téměř 130 animátorů. 

Spolupracujeme jen s animátory, kteří prošli našima rukama – tzn. ideálně pro nás již animovali v Česku nebo v zahraničí nebo absolvovali náš přísný výběrový proces ukončený školením. Pokud by byla nálada, klidně se podívejte na video z našeho školení nebo na bližší info o něm.

Nemůže se tedy stát, že Mikuláše nebo čerta přijde dělat náhodný “brigádník”, kterého jsme našli někde ve FB skupině.

Animační program pro Vás v Praze bude realizovat 7 animátorů v kostýmech – Mikuláš, čert, 2x anděl a 3x skřítek; v Brně 5 animátorů v kostýmech Mikuláš, čert, anděl a 2x skřítek; v Ostravě a Českých Budějovicích 3 animátoři v kostýmech – Mikuláš, čert a anděl.

Připravíme také výzdobu a grafiku

Animační program doplníme také vánoční výzdobou – balonky, malé vánoční stromečky, ozdůbky – to vše navodí hezkou Mikulášskou atmosféru.

Před vstupem do konferenčního sálu bude připravena hezká bílá nástěnka s informacemi k animačnímu programu tak, aby každý rodič a děti věděli, co se bude dít.

Každé dítě také dostane kartičku, na kterou bude od animátorů sbírat razítka, která ho následně přivedou k Mikulášskému balíčku.

Kontrola z naší strany

Během eventu bude přímo na místě přítomen zástupce AnimationPoint. Práce nás baví, je tedy možné, že někdo z našeho officu se klidně stane čertem nebo andělem a přímo se tak zapojí do animačního programu.

V případě, že ne, bude na místě přítomen jiný náš kolega, který bude dohlížet na hladký průběh celé akce.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kdo nám důvěruje?

Velká část naší činnosti je spojená s cestovním ruchem. Naše animační služby využívá největší česká cestovní kancelář, hezké 4* hvězdičkové resorty, ale také dětské herničky. 

Naše animační programy ale rádi využijí i firmy jako je ta Vaše, z posledních prosincových spoluprací moc rádi vzpomínáme na Mikuláše pro děti zaměstnanců ze společnosti EuroJet Intercontinental, zimní animační programy pro kluziště River Rink v Karlíně, Mikulášské celodenní programy v Majalandu pro Jupík resp. Kofolu nebo adventní animační program pro klienty parníku Európé během plavby po Vltavě.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů v textu nahoře, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kolik to stojí?

230 000 Kč

V této ceně je zahrnuto následující:

  • 7 animátorů na 4 hodiny dne 6.12. a 7.12. v Praze v čase od 16:00 do 20:00 pro 70 – 80 dětí / 1 den, dohromady tedy 140 – 160 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
  • 5 animátorů na 4 hodiny dne 6.12. v Brně v čase od 16:00 do 20:00 pro přibližně 40 – 50 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
  • 3 animátoři na 2 hodiny dne 6.12. v Ostravě v čase od 16:00 do 18:00 pro přibližně 30 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
  • 3 animátoři na 2 hodiny dne 6.12. v Českých Budějovicích v čase od 16:00 do 18:00 pro přibližně 30 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
  • Vytvoření animačního programu
  • Kostýmy pro animátory – Mikuláš, čert, anděl, skřítek
  • Kompletní materiál k zabezpečení animačních aktivit (facepainting, balonky, materiál na tvoření, perníčky, kancelářské pomůcky apod.)
  • Ozvučení místností (přenosný reproduktor s bezdrátovými mikrofony)
  • Výzdoba konferenčních místností
  • V případě zájmu zabezpečíme balíčky pro děti v domluvené hodnotě. Například balíček 50 Kč / 1 dítě při počtu 80 dětí v Praze , 50 dětí v Brně, 30 dětí v Ostravě a Českých Budějovicích navýší cenu o 16 500 Kč (12 500 Kč za 270 balíčků + 3000 Kč za přípravu balíčků).

Další informace

Společnost AnimationPoint job & event s.r.o. se sídlem v Praze je plátcem DPH, uvedené ceny v nabídce jsou bez DPH.

Těšíme se na spolupráci

Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že námi poskytnuté animační služby budou pro děti a jejich rodiče přínosem. V případě nejasností nebo dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se těšit na feedback

Za tým AnimationPoint

Viktor Fodor
zakladatel AnimationPoint
774 998 963 / viktor@animationpoint.cz