Mikulášský animační program
Concierge Management - 30.11.

AnimationPoint - logo

Kdo jsme?

AnimationPoint funguje od roku 2014. Za tu dobu se toho stalo hodně a nás moc těší, že přední hráči v rámci českého cestovního ruchu přicházejí s požadavky o zabezpečení animačních programů právě za námi. Během letní sezóny 2023 pracuje nebo ještě pracuje pod našimi křídly v hotelech v zahraničí a Česku pracovat 140 šikovných animátorů a animátorek. Proč Vám to ale píšeme? 

Od roku 2020 jsme se naplno vrhli také na oblast mimo cestovní ruch a začali se věnovat eventům pro děti. Do eventů zapojujeme naše nejlepší animátory, kteří se v zahraničních hotelových resortech osvědčili, a to především v práci s dětmi.

Během roku 2022 se nám povedlo připravit více než 100 akcí pro děti, převážně dětských oslav, svatebních animačních programů, obecních a městských akcí, firemních akcí a také Mikulášských eventů.

Mrkněte na naši nabídku

Příprava zajímavého animačního programu

Náš office team je tvořen lidmi, kteří si animátorství v zahraničí nebo v ČR na vlastní kůži zkusili. Program tedy vytváříme na základě bohatých zkušeností z mezinárodní a české animace. Víme, co dětí baví a co ne. 

Program zvládneme v případě potřeby připravit také v anglickém jazyce. Jeden nebo více animátorů může v případě potřeby mluvit také německy nebo rusky.

Počítáme se animačním programe na 2 hodiny v Praze. Zdobení perníčků, malování na obličej, vánoční kreativní dílničky, Mikulášské soutěže a minidiskotéka pro děti. Náš animační program stojí za to!

Abychom ale udrželi naše Mikulášské tradice, do programu zvládneme zařadit také klasické Mikulášské básničky. 

Finální podobu programu s Vámi moc rádi probereme.

Příprava profesionálních animátorů

Animátory si školíme my. Před sezónou 2023 jsme si vyškolili během 6 víkendových školení téměř 130 animátorů. 

Spolupracujeme jen s animátory, kteří prošli našima rukama – tzn. ideálně pro nás již animovali v Česku nebo v zahraničí nebo absolvovali náš přísný výběrový proces ukončený školením. Pokud by byla nálada, klidně se podívejte na video z našeho školení nebo na bližší info o něm.

Nemůže se tedy stát, že Mikuláše nebo čerta přijde dělat náhodný “brigádník”, kterého jsme našli někde ve FB skupině.

Animační program pro Vás v Praze bude realizovat 9 animátorů: 

1x Mikuláš, 1x čert, 1x anděl 

6x skřítek (1x moderátor, 2x malování na obličej, 2x vyrábění perníčků, 1x kreativní dílnička)

Připravíme také výzdobu a grafiku

 

Před vstupem do konferenčního sálu bude připravena hezká bílá nástěnka s informacemi k animačnímu programu tak, aby každý rodič a děti věděli, co se bude dít.

Každé dítě také dostane kartičku, na kterou bude od animátorů sbírat razítka, která ho následně přivedou k Mikulášskému balíčku.

Kontrola z naší strany

Během eventu bude přímo na místě přítomen zástupce AnimationPoint. Práce nás baví, je tedy možné, že někdo z našeho officu se klidně stane čertem nebo andělem a přímo se tak zapojí do animačního programu.

V případě, že ne, bude na místě přítomen jiný náš kolega, který bude dohlížet na hladký průběh celé akce.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kdo nám důvěruje?

Velká část naší činnosti je spojená s cestovním ruchem. Naše animační služby využívá největší česká cestovní kancelář, hezké 4* hvězdičkové resorty, ale také dětské herničky. 

Naše animační programy ale rádi využijí i firmy jako je ta Vaše, z posledních prosincových spoluprací moc rádi vzpomínáme na Mikuláše pro děti zaměstnanců ze společnosti EuroJet Intercontinental, zimní animační programy pro kluziště River Rink v Karlíně, Mikulášské celodenní programy v Majalandu pro Jupík resp. Kofolu nebo adventní animační program pro klienty parníku Európé během plavby po Vltavě.

Letos během Mikulášského týdne připravujeme dohromady 8 akcí v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů v textu nahoře, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kolik to stojí?

57 500 Kč / 62 100 Kč / 66 700 Kč

V této ceně je zahrnuto následující:

  • 3 animátoři na 2 hodiny v kostýmech Mikuláš, anděl a čert v samostatné místnosti a 4 / 5 / 6 animátorů (z toho 1 jako moderátor a DJ) v kostýmech skřítků na 2 hodiny dne 30.11. v Praze v čase od 16:00 do 18:00 pro 60 – 70 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu
  • Vytvoření animačního programu
  • Kostýmy pro animátory – Mikuláš, čert, anděl, skřítek
  • Kompletní materiál k zabezpečení animačních aktivit (facepainting, balonky, materiál na tvoření, perníčky, kancelářské pomůcky apod.)
  • Ozvučení místností (přenosný reproduktor s bezdrátovými mikrofony)
  • V případě zájmu zabezpečíme balíčky pro děti v domluvené hodnotě. Například balíček 50 Kč / 1 dítě při počtu 60 dětí navýší cenu o 5000 Kč (3000 Kč za 60 balíčků + 2000 Kč za přípravu balíčků).
  • V případě zájmu zabezpečíme také dětské sety pro děti k sezení, 1 stůl a 4 židle za 315 Kč + DPH / 1 set. K dispozici máme u nás 10 setů, v případě potřeby zabezpečíme i další. Jak vypadají dětské sety uvidíte tady po rozkliknutí odkazu.

Další informace

Společnost AnimationPoint job & event s.r.o. se sídlem v Praze je plátcem DPH, uvedené ceny v nabídce jsou bez DPH.

Těšíme se na spolupráci

Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že námi poskytnuté animační služby budou pro děti a jejich rodiče přínosem. V případě nejasností nebo dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se těšit na feedback

Za tým AnimationPoint

Viktor Fodor
zakladatel AnimationPoint
774 998 963 / viktor@animationpoint.cz