Animační program pro děti
Skechers
5.9.2023 - Mama Shelter Prague
11.9.2023 - Bratislava

AnimationPoint - logo

Kdo jsme?

AnimationPoint funguje od roku 2014. Za tu dobu se toho stalo hodně a nás moc těší, že přední hráči v oblasti českého cestovního ruchu přicházejí s požadavky o zabezpečení animačních programů právě za námi. Během letní sezóny 2023 pracuje pod našimi křídly v hotelech v zahraničí a Česku 140 šikovných animátorů a animátorek. Proč Vám to ale píšeme? 

Od roku 2020 jsme se naplno vrhli také na oblast mimo cestovní ruch a začali se věnovat eventům pro děti. Do eventů zapojujeme naše nejlepší animátory, kteří se v zahraničních hotelových resortech osvědčili, a to především v práci s dětmi.

Během roku 2022 se nám povedlo připravit více než 100 akcí pro děti, převážně dětských oslav, svatebních animačních programů, obecních a městských akcí, firemních akcí nebo Mikulášských eventů.

Mrkněte na naši nabídku

Příprava zajímavého animačního programu

Náš office team je tvořen lidmi, kteří si animátorství v zahraničí nebo v ČR na vlastní kůži zkusili. Program tedy vytváříme na základě bohatých zkušeností z mezinárodní a české animace. Víme, co dětí baví a co ne. 

Program zvládneme v případě potřeby připravit také v anglickém jazyce. Jeden nebo více animátorů může v případě potřeby mluvit také německy nebo rusky.

Náš návrh animačního programu pro Vaši akci naleznete níže.

Příprava profesionálních animátorů

Animátory si školíme my. Před sezónou 2023 jsme si vyškolili během 6 víkendových školení téměř 130 animátorů. 

Spolupracujeme jen s animátory, kteří prošli našima rukama – tzn. ideálně pro nás již animovali v Česku nebo v zahraničí nebo absolvovali náš přísný výběrový proces ukončený školením. Pokud by byla nálada, klidně se podívejte na video z našeho školení nebo na bližší info o něm.

Nemůže se tedy stát, že animační program bude realizovat náhodný “brigádník”, kterého jsme našli někde ve FB skupině. Naopak, v případě že budeme akci realizovat, aktivně se do ní zapojí naše nejlepší animátorky, které zároveň tvoří kostru našeho office teamu.

Příprava animačního programu na míru

Animační program bude koncipován tak, aby se do něj mohly zapojit děti kdykoliv dorazí. Nebude překážet, když děti budou na akci kratší čas, vždy se budou moci zapojit do nějaké aktivity.

Každé dítě dostane po vstupu do místnosti kartičku, na kterou bude od animátorů sbírat razítka, která ho následně přivedou k závěrečné odměně.

Věříme, že bude možné pro děti zabezpečit alespoň malou pozornost na závěr.

Naši 4 animátoři budou postupně s dětmi procházet jednotlivé soutěže. V případě, že se děti budou shromažďovat postupně, budou některé z aktivit připravené klidně vícekrát.

V rámci aktivit “Vytvoř si svojí botu” a “Obří bota” bude pro děti připravené malé zázemí, kde bude po celý čas minimálně 1 animátor, který bude asistovat dětem s tvořivými aktivitami.

Podívejte se na návrh animačního programu

 

Vytvoř si svoji Skechers botu

Každé dítě dostane Skechers boty a pomocí fixů na textil bude mít za úkol si boty upravit podle své gusta. V případě, že nebude možné zabezpečit opravdové boty pro děti budou připraveny omalovánky Skechers Slip-ins bot. 

Prosím zabezpečit boty pro každé dítě na malování nebo grafiku Skechers boty k tisku na papír.

Módní přehlídka

Animátoři dětí vyzvou k vytvoření příběhu k vytvořeným botám a následné prezentaci resp. módní přehlídce před ostatními.

Přidej se k obří botě

Na velkém papíře (A0 resp. A1) bude připravena vytištěná velká Skechers bota rozdělená na políčka. Každé dítě bude mít za úkol vybarvit vybranou část boty. Na konci nám tak vznikne velká barevná bota, na které se podílelo každé dítě.

Prosím o zaslání černo-bílého nákresu boty Skechers k velkoformátovému tisku na papír. 

Tref se do boty

Pro děti budou připraveny různé druhy Skechers bot, které budou označeny body na stupnici 10 – 50. Děti budou mít postupně za úkol trefovat se pomocí pěnového míčku do boty a tak se snažit nasbírat co nejvyšší možný počet bodů.

Najdi Skechers boty

Pro děti budou v místnosti poschovávané boty Skechers (ideálně reálné, eventuálně připravíme a zalaminujeme fotky bot). Animátoři postupně připraví několik kol soutěže. Děti budou mít za úkol postupně najít a přinést:

 • 1 libovolnou botu
 • pár bot
 • specifickou botu (levou zelenou apod.)

Prosím zabezpečit 20 – 30 párů bot k soutěži.

Staň se dospělákem

Pro děti budou připraveny dospělácké Skechers boty. Připravíme 2 týmy, které budou proti sobě soutěžit. Úkolem jednotlivých soutěžících bude obout si dospělácké Skechers boty a proběhnout krátký úsek tam a zpět. Soutěžící dítě předá placákem štafetu dalšímu soutěžícímu. Vyhrává tým, který zvládne danou trať za rychlejší čas.

Prosím připravit 4 – 6 párů dospěláckých bot.

Nazouvej a vyzouvej

Děti budou mít připraveny Skechers Slip-ins. Jejich úkolem bude za daný časový úsek 60 vteřin zvládnout co nejvyšší množství nazutí a vyzutí bez pomocí rukou.

Ve druhé části animátoři na základě výkonu dětí vhodně určí několik kol s časovýk oken ve kterém děti musí splnit určitý počet nazutí a vyzutí. Například 5 vyzutí za 30 sekund. Postupně se počet vyzutí a nazutí zvyšuje a čas se zkracuje. Vyhrává nejrychlejší dítě.

Prosím zabezpečit boty pro každé dítě.

Překážková dráha Skechers

Animátoři pro děti připraví 2 – 3 levely náročnosti překážkové dráhy. Součástí postupně bude:

 • nazouvání a zouvání bez pomoci rukou
 • nošení ping-pongového míčku na lžíci v botech resp. bez bot
 • zóny, kde se děti budou pohybovat na boso
 • zóny, kde se děti budou muset bez pomoci rukou nazout a zout
 • zóny, kde se děti budou muset do dospěláckých Skechers Slip-ins a projet určitý úsek

Děti budou rozděleny do týmů.

Skechers tanec

Animátoři si s dětmi zatancují na krátkou choreografii. Uvědomujeme si, že plnohodnotnou minidiskotéku pro děti jste již absolvovali v minulosti, myslíme si ale, že 1 dětský song bude pro děti příjemným zpestřením.

High Five s animátorem

Poslední razítko dostane dítě za placáka s animátorem

Kontrola z naší strany

Během eventu bude přímo na místě přítomen zástupce AnimationPoint. Práce nás baví, s jistotou můžeme říci, že minimálně jeden z animátorů bude přímo členem našeho office teamu, kontrola bude tedy přímá.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kdo nám důvěruje?

Velká část naší činnosti je spojená s cestovním ruchem. Naše animační služby využívá největší česká cestovní kancelář, hezké 4* hvězdičkové resorty, jedna z největších evropských animačních agentur ale také dětské herničky. 

Naše animační programy ale rádi využijí různé firmy, z hezkých spoluprací rádi vzpomínáme na Mikuláše pro děti zaměstnanců ze společnosti EuroJet Intercontinental, zimní animační programy pro kluziště River Rink v Karlíně, celodenní animační programy v Majalandu pro Jupík resp. Kofolu nebo adventní animační program pro klienty parníku Európé během plavby po Vltavě. 

Letos se ještě moc těšíme na zabezpečení dětských animačních programů na veletrhu cestovního ruchu ITEP v Plzni, dále také na největším setkání absolventů VŠE – Homecoming VŠE nebo během 8 mikulášských programů pro děti zaměstnanců společnosti KPMG.

Fotky z jednotlivých akcí můžete vidět po rozkliknutí odkazů v textu nahoře, kontakty na klienty Vám moc rádi předáme na požádání.

Kolik to stojí v Praze?

26 800 Kč

V této ceně je zahrnuto následující:

 • 4 animátoři na 3 hodiny dne 5.9.2023 v čase od 15:00 do 18:00 pro 25 – 35 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
 • Vytvoření a realizace animačního programu.
 • Uniforma pro animátory – hezké animační polotriko a šortky nebo sukýnka.
 • Materiál k zabezpečení animačních aktivit, pokud není domluveno jinak. Eventuální požadavky na zabezpečení materiálů jsou doplněny u návrhu jednotlivých aktivit.
 • Ozvučení prostoru pro děti (přenosný reproduktor s bezdrátovými mikrofony)
 • 2 malé stolečky a několik židlí jako drobné zázemí pro děti a animátory, kde budou k dispozici omalovánky, odpočinkové a tvořivé aktivity pro děti
 • dopravu do a z místa realizace
 • v případe zájmu je možné zabezpečit dětskou herní a relaxační zónu za 2500 Kč (dětské teepee, válecí deky, molitanové podložky, suchý bazenek s míčky, dřevěné kostky a vláček, dětský herní koberec, deskovky)

Kolik to stojí v Bratislavě?

32 800 Kč

V této ceně je zahrnuto následující:

 • 4 animátoři na 3 hodiny dne 11.9.2023 v čase od 15:00 do 18:00 (resp. dle domluvy) pro 25 – 35 dětí. Samozřejmostí je příprava a úklid po programu.
 • Vytvoření a realizace animačního programu.
 • Uniforma pro animátory – hezké animační polotriko a šortky nebo sukýnka.
 • Materiál k zabezpečení animačních aktivit, pokud není domluveno jinak. Eventuální požadavky na zabezpečení materiálů jsou doplněny u návrhu jednotlivých aktivit.
 • Ozvučení prostoru pro děti (přenosný reproduktor s bezdrátovými mikrofony)
 • 2 malé stolečky a několik židlí jako drobné zázemí pro děti a animátory, kde budou k dispozici omalovánky, odpočinkové a tvořivé aktivity pro děti
 • dopravu do a z místa realizace
 • v případe zájmu je možné zabezpečit dětskou herní a relaxační zónu za 2500 Kč (dětské teepee, válecí deky, molitanové podložky, suchý bazenek s míčky, dřevěné kostky a vláček, dětský herní koberec, deskovky)

Další informace

Společnost AnimationPoint job & event s.r.o. se sídlem v Praze je plátcem DPH, uvedené ceny v nabídce jsou bez DPH.

Těšíme se na spolupráci

Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že námi poskytnuté animační služby budou pro partnery Vašeho klienta, společnost Skechers přínosem. V případě nejasností nebo dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se těšit na feedback

Za tým AnimationPoint

Viktor Fodor
zakladatel AnimationPoint
774 998 963 / viktor@animationpoint.cz