Animační služby pro Kemp Kristýna
od AnimationPoint

AnimationPoint - logo

Jak to bude přibližně vypadat?

Naše spolupráce se mimo samotné realizace animačního programu skládá z několika částí, které zkusíme na následujících řádcích trochu přiblížit.

Příprava animačního programu

Náš office team je tvořen lidmi, kteří si animátorství v zahraničí nebo v ČR na vlastní kůži zkusili. Program tedy vytváříme na základě bohatých zkušeností z mezinárodní a české animace. Ukázku, jak může vypadat animační program u Vás, si můžete prohlédnout na obrázku vpravo.

Program připravujeme také v anglickém a německém jazyce.

Příprava animátorů

Animátory si školíme my. Před sezónou 2023 chystáme 7 víkendových školení pro animátory, během kterých je připravíme na sezónu pro naše české nebo zahraniční partnery.

Spolupracujeme jen s animátory, kteří prošli našima rukama – tzn. ideálně pro nás již animovali v Česku nebo v zahraničí nebo absolvovali náš přísný výběrový proces ukončený školením. Pokud by byla nálada, klidně se podívejte na video z našeho školení nebo na bližší info o něm.

V případě spolupráce, kdy animační program vykonává dvojice animátorů, se snažíme kombinovat team ve stylu 1 zkušený a 1 nový animátor/ka.

Marketingová podpora

Na základě našeho setkání si uvědomujeme, že plnohodnotné animace teprve rozjíždíte. Doufáme, že budeme moci být u toho. 

Naše partnery v tom nenecháváme, ale naopak, snažíme se přiložit ruku k dílu v propagaci animačních programů.

Rádi proto připravíme:

 • FB nebo IG profil animačního teamu, kam budeme pravidelně přidávat fotky, videa a další info ohledně animačních programů u Vás (podívejte se klidně na ukázku z partnerského Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou)
 • grafickou přípravu letáků, plakátků a rozpisu animačních programů (obrázky prosím berte jen jako vzor, obsah není upravený)
 • podklady pro animační nástěnku, na kterou umístíme všechny materiály (s nástěnkou počítáme ze strany partnera, je ale možné se domluvit také na výrobě z naší strany)

Kontrola z naší strany

Během sezóny zabezpečujeme samozřejmě také kontrolu. Sezónu otevřeme, ukončíme a také animátory během léta navštívíme. S animátory pravidelně komunikujeme a pozornost věnujeme také:

 • počtům hostů na jednotlivých aktivitách
 • registračním formulářům (jen při 1. účasti dítěte na aktivitách)
 • evidenci dětí
 • písemným souhlasům rodičů s focením dětí, abychom dokázali fotky použít
Animační program Olympiáda - podlézání

Nahrazení v případě potřeby

Stane se. Jsme lidé a pracujeme s lidmi. Někdy je potřeba animátora nahradit. Důvodů bývá několik:

 • zdravotní problémy
 • osobní problémy
 • animátor se nelíbí Vám
 • nebo jsme prostě špatně animátora vybrali my
O všechno se postaráme a to tak, aby nebyla narušena plynulost programu a host nic nezjistil.
Animační program pro děti Olympiáda

S kým spolupracujeme?

AnimationPoint funguje od roku 2014. Za ten čas se toho stalo hodně a nás moc těší, že přední hráči v rámci českého cestovního ruchu přicházejí právě za námi. Budeme moc rádi, když se k našim spokojeným klientům přidáte.

Naše nabídka ještě jednou

Budeme se těšit na feedback

Za tým AnimationPoint

Viktor Fodor
zakladatel AnimationPoint